PA22052C
No Engraving
Plate Engraving 50p
Plate & Badge 80p
  • 10% off RRP for 20 plus
  • Description
  • LOGO/BADGE
Falcon Boxing Glove award in resin 190mm high
Features silver and gold boxing glove fascia set on co-ordinating column
Engraving plate and club badge can be applied to front
190mm Falcon Boxing Glove Award PA22052C
Related products:
150mm Falcon Boxing Glove Award
Buy Now
220mm Falcon Boxing Glove Award
Buy Now
240mm Falcon Boxing Glove Award
Related products:
Boxing Trophies Best Sellers
Ikon Tower Basketball Trophy 150mm
Blue & Silver Cobra Star Darts Cup 230mm
110mm Mustang Glass Rugby Award
Wolverine Pickleball Trophy 160mm
New Boxing Trophies
Bronze Shield Goggles Swimming Medal 50mm
Silver Shield Goggles Swimming Medal 50mm
Gold Shield Goggles Swimming Medal 50mm
Silver Goggles Swimming Medal 50mm