PA23026A
No Engraving
Plate Engraving 50p
Plate & Badge 80p
  • 10% off RRP for 20 plus
  • Description
  • LOGO/BADGE
Shard Boxing Award 230mm high
Heavyweight tower with plated metal sporting front
Engraving plate and club badge can be applied to front
Shard Boxing Award PA23026A
Related products:
Inferno Boxing Trophy 270mm
Inferno Boxing Trophy 270mm
Buy Now
Related products:
Inferno Boxing Trophy 270mm
Inferno Boxing Trophy 270mm
Boxing Trophies Best Sellers
Ikon Tower Basketball Trophy 150mm
Blue & Silver Cobra Star Darts Cup 230mm
110mm Mustang Glass Rugby Award
Wolverine Pickleball Trophy 160mm
New Boxing Trophies
Bronze Shield Goggles Swimming Medal 50mm
Silver Shield Goggles Swimming Medal 50mm
Gold Shield Goggles Swimming Medal 50mm
Silver Goggles Swimming Medal 50mm