CR16004D
No Engraving
Plate Engraving 50p
  • 10% off RRP for 20 plus
  • Description
  • LOGO/BADGE
Maverick Glass Chess award in 5mm thick jade glass 200mm high
Jade glass stand with bronze and gold fascia featuring chess pieces and board
Engraving plate can be applied to front
Maverick Glass Chess Award 200mm CR16004D
Related products:
Maverick Glass Chess Award 180mm
Buy Now
Related products:
Chess Best Sellers
Ikon Tower Basketball Trophy 150mm
Blue & Silver Cobra Star Darts Cup 230mm
110mm Mustang Glass Rugby Award
Wolverine Pickleball Trophy 160mm
New Chess
Bronze Shield Goggles Swimming Medal 50mm
Silver Shield Goggles Swimming Medal 50mm
Gold Shield Goggles Swimming Medal 50mm
Silver Goggles Swimming Medal 50mm