06.152.345.K.KN
No Engraving
Plate Engraving 50p
  • 10% off RRP for 20 plus
  • Description
  • LOGO/BADGE
Fuego Netball Award in plastic and marble 345mm high
Features silver netball player with metallic black background
Detailed column stands on heavy black marble base
Engraving plate can be applied to front
345mm Black Fuego Netball Award 06.152.345.K.KN
Netball Trophies Best Sellers
Ikon Tower Basketball Trophy 150mm
Blue & Silver Cobra Star Darts Cup 230mm
110mm Mustang Glass Rugby Award
Wolverine Pickleball Trophy 160mm
New Netball Trophies
Bronze Shield Goggles Swimming Medal 50mm
Silver Shield Goggles Swimming Medal 50mm
Gold Shield Goggles Swimming Medal 50mm
Silver Goggles Swimming Medal 50mm