PA26060A
No Engraving
Plate Engraving 50p
Plate & Badge 80p
  • 10% off RRP for 20 plus
  • Description
  • LOGO/BADGE
Extreme Netball trophy 260mm high
Features metallic gold netball sat atop detailed black and gold tower
Engraving plate and team badge can be applied to front
260mm Extreme Netball Trophy PA26060A
Related products:
290mm Extreme Netball Trophy
290mm Extreme Netball Trophy
Buy Now
Related products:
290mm Extreme Netball Trophy
290mm Extreme Netball Trophy
Netball Trophies Best Sellers
Ikon Tower Basketball Trophy 150mm
Blue & Silver Cobra Star Darts Cup 230mm
110mm Mustang Glass Rugby Award
Wolverine Pickleball Trophy 160mm
New Netball Trophies
Bronze Shield Goggles Swimming Medal 50mm
Silver Shield Goggles Swimming Medal 50mm
Gold Shield Goggles Swimming Medal 50mm
Silver Goggles Swimming Medal 50mm