05.895.225.2.MC
No Engraving
Plate Engraving 50p
Plate & Badge 80p
  • Description
  • LOGO/BADGE
Silver Facet Cycling Award in silver resin 225mm high Features cyclist on bike sat atop a faceted column Engraving plate and club badge can be applied to front
225mm Silver Facet Cycling Award 05.895.225.2.MC
Related products:
175mm Silver Facet Cycling Award
Buy Now
200mm Silver Facet Cycling Award
Buy Now
Related products:
Cycling Trophies Best Sellers
Ikon Tower Basketball Trophy 150mm
Blue & Silver Cobra Star Darts Cup 230mm
110mm Mustang Glass Rugby Award
Wolverine Pickleball Trophy 160mm
New Cycling Trophies
Bronze Shield Goggles Swimming Medal 50mm
Silver Shield Goggles Swimming Medal 50mm
Gold Shield Goggles Swimming Medal 50mm
Silver Goggles Swimming Medal 50mm